O nás

Náš tým

Petra Hetfleišová, DiS.

(listopad 2023- červen 2024 mateřská dovolená)

Dobrý den, jsem zakladatelka ordinace dentální hygiena DH Petra. Praxi jsem získala v mnoha pražských klinikách a ordinacích. Moje zaměření ihned po studiu byla dentální hygiena u ortodontických pacientů, ale záhy jsem své zaměření rozšířila na různé typy pacientů a také na děti a to i ty nejmenší. Ordinaci jsem vybudovala a dále rozšiřuji z důvodu, že jsem na svých předešlých pozicích nenašla takové pracoviště, které by pracovalo s hodnotami, jaké vyznávám já v oblasti dentální hygieny a můj tým, který si přeji stále stejným směrem rozšiřovat. U nás můžete čekat absolutní pochopení, pomoc, rady z mnoha oblastí a nápomoc při řešení mezioborového problému v dutině ústní a i plán terapie, na kterém se společně domluvíme pomocí kompromisů. Přístup naší ordinace bych popsala jedním slovem velmi individuální dle stavu a potřeb každého konkrétního pacienta. 

Bc. Petra Novosadová

Dobrý den, jmenuji se Petra Novosadová a jsem součástí týmu DH Petra. Studovala jsem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor dentální hygiena. V naší ordinaci jsou vítány všechny věkové kategorie, protože věřím v důležitost prevence. Děti se naučí, jak správně pečovat o své zoubky a vyhnou se tak četným potížím v dospělosti. Řídím se heslem: "Úsměv je to nejkrásnější, co si můžete vzít na sebe." Těším se na Vás. 

Kateřina Hrudková, DiS. 

Dobrý den, jsem dentální hygienistka v ordinaci DH Petra a navíc s Vámi komunikuji při vašem objednání se do naší ordinace. Po gymnáziu jsem si udělala kurz zubní instrumentářky a několik let pracovala jako zubní sestra. Práce mě bavila, ale lákalo mě být více samostatná a mít víc znalostí. Dentální hygienu jsem vystudovala při zaměstnání na soukromé vyšší odborné škole zdravotnické pro dentální hygienistky v Praze. Na této práci se mi líbí, že Vám mohu pomoci ke zdravému chrupu i krásnému úsměvu a pomohu Vám překonat i případný strach ze zubaře či dentální hygieny. Všichni máme z něčeho obavy a to je v pořádku, ale vězte, že u nás to opravdu společnými silami zvládneme. ☺️

Ve volném čase se věnuji partnerovi, přátelům, rodině a dvěma kočičím láskám. Ráda cvičím jógu, čtu si, chodím do kina či skládám puzzle a učím se novým věcem. Tereza Marková, DiS.

Dobrý den, jsem Tereza Marková, dentální hygienistka v ordinaci DH Petra. Absolvovala jsem vzdělání na Soukromé vyšší odborné škole zdravotnické pro dentální hygienistky, s.r.o. Mým hlavním zájmem je pečovat o zdraví zubů a celkové zdraví našich pacientů. Co mě však zvlášť těší, je práce s dětmi a pomáhání jim vytvářet zdravé návyky v péči o své zuby odmala. Má pro mě velký význam vytvářet pozitivní zážitek z návštěvy dentální hygieny, což pomáhá lidem lépe pochopit důležitost péče o ústní zdraví. Snažím poskytovat komplexní péči, abych vám pomohla dosáhnout nejen krásného úsměvu, ale také udržet vaše zuby v co nejlepším stavu. Moc se těším na setkání s vámi.
Ráda využívám svůj volný čas k různým aktivitám. Patří sem čtení knih, procházky v přírodě a trávení času s rodinou a přáteli. Také mě baví cestování a poznávání nových kultur a míst.  

Bc. Lucie Kubínová

Dobrý den, jsem dentální hygienistka v ordinaci DH Petra.

Už jako malá jsem v čekárně v zubní ordinaci doufala, že ze dveří vyjde milá a usmívající se doktorka, která mě během ošetření ujistí, že není třeba se bát. Pokud to máte stejně, veřte, že nejste jediní. Dentální hygienu jsem vystudovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, a poté jsem hledala ordinaci, ve které bude pacient na prvním místě. Takovou jsem našla zde. Kdo má podobné pocity, jako jsem měla já v dětství, přijďte a určitě Vás přesvědčíme, že zubařské křeslo nemusí budit strach vždycky. 

Pokud zrovna netrávím čas v ordinaci, věnuji se své rodině, příteli, svému pejskovi, stavím lego a pravidelně navštěvuji zoologické zahrady. 

Ordinace plná barev, pomůcek k zakoupení a zábavy pro děti.


Návštěva s dětmi

V naší ordinaci jsme na děti plně vybaveni a těšíme se na Vaší návštěvu společně s nimi.

K dispozici jsou dětem :

pěnové puzzle pro hraní na zemi

omalovánky (se zuby) a pastelky

Dr. Kroki ke hraní a čištění zubů a kartáček pro něj (viz obrázek)

Pohádky promítané na televizi po celou dobu ošetření.

Děti mohou být samozřejmě během ošetření i na Vás na křesle a pozorovat ošetření (milují malá miminka)

Prosím návštěvu dětí vždy hlásit, případně při online rezervaci zadat do poznámky společně s věkem dítěte, aby byla ordinace připravena a hračky nachystány.

Jsme tu pro Vás, abychom Vám bezbolestně vytvořili na tváři úsměv. Pro děti máme i skvělou edukační pomůcku, na které se naučí čistit své vlastní zoubky.

REFERENCE NAŠICH PACIENTŮ

Barbora

Příjemná mladá slečna, která vždy vysvětlovala, co právě dělá, ptala se, zda nemám otázky a na mé otázky trpělivě odpovídala. Za mě jedna z nejlepších dentálních hygien!

Michaela

Šikovná, milá slečna. Bola som u nej opakovane, maximálna spokojnosť.

Anonym

Paní dentistka působila velice příjemným dojmem, zákrok nebyl nepříjemným. Výsledek byl nad má očekávání.

Eliška

Skvělý přístup, ochota vše vysvětlit, hezké prostředí, profesionalita. Zatím nejlepší dentální hygiena, kterou jsem doposud absolvovala.

Pavel

Nejlepší dentální hygiena, kterou jsem zažil! Paní Polednová je velmi příjemná, vstřícná. Ošetření je velmi šetrné a přesto komplexní a perfektní. Byl jsem již dvakrát a určitě budu chodit pravidelně a navíc do čerstvě zrekonstruované ordinace. Praktický je online objednávkový systém a paní Polednová umí i připomenout, že je čas na další ošetření, což jako chlap oceňuji :-) Moc přeji ať se daří!